רשלנות רפואית ראומטולוגיה- רשלנות של ראומטולוג

 

ראומטולוגיה הוא ענף ברפואה פנימית העוסק במצבים רפואיים בהם קיימת מעורבות אפשרית של מפרקים, שלד, שרירים או באופן כללי רקמות חיבור.

קיים מגוון רחב של מחלות ראומטיות (או שיגרוניות); חלקן מקומיות (במפרק או בגידים), חלקן כלליות יותר (לדוגמה, דלקת מפרקים ניוונית) וחלקן מחלות הפועלות באופן רב מערכתי כלומר, קיימת מעורבות של מערכות שונות בגוף (למשל, זאבת, דלקת מפרקים שיגרונית, דלקת מפרקים פסוריאטית או דלקות כלליות של כלי הדם). במחלות אלה קיים במקרים רבים מרכיב אוטואימוני בו מנגנון החיסון פועל נגד הגוף.

הגשת תביעת רשלנות רפואית בתחום הראומטולוגיה 

בישראל ובעולם מוגשות תביעות רבות בגין רשלנות רפואית בראומטולוגיה. לשם הגשת התביעה יש להצטייד בחוות דעת רפואית של רופא מומחה בתחום הראומטולוגיה אשר יפרט בהרחבה מה הייתה הרשלנות ואילו נזקים נגרמו כתוצאה מכך.

הפיצוי תלוי בגודל הנזק שנגרם ויכול להגיע לסדרי גודל של מאות אלפי ש”ח ולעיתים אף מיליונים אם מדובר בנזק בלתי הפיך.

עורכי דין העוסקים בתחום רשלנות רפואית יטפלו בתיקים אלו באחוזים מהפיצוי המושג ללקוח בסיום התביעה ורק במקרה של הצלחה. ההוצאות היחידות שיש ללקוח לשם הגשת תביעה שכזו הן בגין איסוף וצילום מסמכים רפואיים, התייעצות עם רופא מומחה, חוות דעת של המומחה לבית משפט, אגרת בי”מ, נסיעות ושליחוית במידה ונדרשות. במידה וזוכים בתביעה, יש החזר כספי של ההוצאות הנ”ל, אשר בכל מקרה הן נמוכות וסמליות לעומת הפיצוי שאמור להתקבל אם אכן ארעה רשלנות רפואית.

להערכת סיכויי תביעתך, ניתן לפנות לעו”ד ענת מולסון, המייצגת מאות נפגעי רשלנות רפואית, שפרטיה מצד שמאל למעלה

Like these the lesson you never got taught in school homework for you with https://homework-writer.com/ how to learn