רשלנות רפואית של רופא פה ולסת

כירורגית פה ולסת עוסקת בעיקר בניתוחים של אזור חלל הפה, הלסתות ועצמות הפנים (כולל ארובת העין).

הפרוצדורות השכיחות שמבצע כירורג פה ולסתות הן עקירת שיניים, והשתלת שיניים, ניתוחים בנגעים ובגידולים, טיפול בפציעות חבלה, וניתוחים אסתטיים בחלל הפה ובלסתות (למשל, הסרת נגע פיגמטי מהשפתיים, טיפול בלסת תחתונה בולטת (בניגוד למצב הרגיל בו הלסת העליונה בולטת מעבר ללסת התחתונה) או סנטר בולט. ניתוחי חניכיים מוגבלים יותר, כגון ניתוחים במצב של מחלת חניכיים מתקדמת או ניתוח “הארכת כותרת”, שבו חושפים את כותרת השן המצויה בתוך החניכיים על מנת שיהיה אפשר לשקמה בגלל הרס של השן, מבוצעים על ידי פריודונטים שהם מומחים לרפואת חניכיים. גם ניתוחי השתלות שיניים מבוצעים יותר ויותר על ידי פריודונטים.

הגשת תביעת רשלנות רפואית בתחום רפואת פה ולסת

בישראל ובעולם מוגשות תביעות רפואית רבות בגין רשלנות של רופאי פה ולסת. לשם הגשת התביעה יש להצטייד בחוות דעת רפואית של רופא פה ולסת מומחה אשר יפרט בהרחבה מה הייתה הרשלנות ואילו נזקים נגרמו כתוצאה מכך.

הפיצוי תלוי בגודל הנזק שנגרם ויכול להגיע לסדרי גודל של מאות אלפי ש”ח ולעיתים אף מיליונים אם מדובר בנזק בלתי הפיך.

עורכי דין העוסקים בתחום רשלנות רפואית יטפלו בתיקים אלו באחוזים מהפיצוי המושג ללקוח בסיום התביעה ורק במקרה של הצלחה. ההוצאות היחידות שיש ללקוח לשם הגשת תביעה שכזו הן בגין איסוף וצילום מסמכים רפואיים, התייעצות עם רופא מומחה, חוות דעת של המומחה לבית משפט, אגרת בי”מ, נסיעות ושליחוית במידה ונדרשות. במידה וזוכים בתביעה, יש החזר כספי של ההוצאות הנ”ל, אשר בכל מקרה הן נמוכות וסמליות לעומת הפיצוי שאמור להתקבל אם אכן ארעה רשלנות רפואית.

להערכת סיכויי תביעתך, ניתן לפנות לעו”ד ענת מולסון, המייצגת מאות נפגעי רשלנות רפואית, שפרטיה מצד שמאל למעלה

So then I tried the phrase teaching students https://eduessayhelper.org/ how to learn