רשלנות רפואית של מד"א / מגן דוד אדום

רשלנות רפואית של מד”א / מגן דוד אדום

רשלנות רפואית של מד”א /מגן דוד אדום?

במד””א בודקים חשד של רשלנות רפואית של צוות מד””א שקבע את מותה של הילדה בת ה-3 שנפלה אמש לבור עם גזים רעילים,

מעדויות עולה כי יש חשד אמיתי לרשלנות רפואית של צוות מגן דוד אדום שקבעו את מותה של הילדה רחל סופר בת 3 שנפלה לבור אפוף גזים רעילים. 

על פי העדויות כבר לאחר 13 דקות של פעולות החייאה ביקש הרופא של מגן דוד אדום לקבוע את מותה של הילדה, חרף בקשת הפרמדיקים שנכחו במקום להמשיך במאמצים להציל את חייה. 

עדי ראייה הבקיאים בנוהלי מד”א סיפרו כי בניגוד למקובל באירועים מסוג זה לא נעשה שימוש, ע”י הצוות של מד”א במקום, במתן תרופות לילדה במהלך פעולות ההחייאה. 

ובזה לא תם הסיפור, לאחר קביעת מותה של הילדה ביקש אותו הרופא, שביקש להפסיק את פעולות מצילות חיים על הילדה, להפסיק אף את פעולות ההחייאה על האברך, מנשה כליפא, שקפץ להציל את הילדה, אולם הפרמדיקים בחרו להתעלם מההוראה ולבסוך חזר כליפא לנשום ופונה לבית החולים במצב אנוש.

במקביל משטרת ירושלים חוקרת חשד כי רשלנות של עיריית ירושלים גרמה אתמול (רביעי)למותה של הילדה רחל סופר. סופר מתה לאחר שמעדה לבור מים פתוח, שבו כמויות אשפה גדולות. על פי הערכת החוקרים, היעדר החמצן במתחם, לצד פליטת גזים רעילים מן האשפה, הביאו למותה של הפעוטה בתוך פרק זמן קצר ולפגיעה בעובר האורח, מנשה כליפא, שמיהר לחלצה מהבור.

לפיכך נבדקות כעת שתי אפשרויות של רשלנות רפואית- של מד”א/מגן דוד אדום ושל העיריית (עירית ירושלים).

While its certainly valid to question the cost of some degrees in comparison to potential https://writemyessay4me.org/ earnings they can bring, painting a picture of college as generally not worth the investment in misleading