חשד לרשלנות

אתר נענע 10 מדווח על חשד לרשלנות בדרום: ילד בן ארבע נהרג כשנפל מהקומה העשירית.

האירוע הקשה התרחש בקריית גת והמשטרה פתחה בחקירתו. לפי שעה, קיים חשד לרשלנות מצד האם לאחר שמחקירה ראשונית עולה כי לא היתה בבית במהלך האירוע

טרגדיה בדרום: ילד בן ארבע נהרג הלילה (חמישי), כשנפל מהקומה העשירית בביתו שבקריית גת.

המשטרה בודקת חשד לרשלנות מצד האם לאחר שמחקירה ראשונית עולה כי לא היתה בבית במהלך האירוע.

אמש נהרג הפעוט כתוצאה מהנפילה. אמו של הפעוט אחזה בגופת בנה, ובמשך דקות ארוכות סירבה לאפשר לכוחות החילוץ לפנותה. “זה היה מראה קשה מנשוא”, אמר מפקד זק”א בעיר, משה זיידל, ל-nrg מעריב.

אתר חדשות שתיים מוסיף מידע על כך שאמש בסביבות השעה 23:00 בלילה התקבלה קריאה במד”א לכיש, וצוותי הצלה זרמו לבניין מגורים בשדרות מלכי ישראל בעיר. לא נותר להם אלא לקבוע את מותו של הילד במקום. “הילד נפגע פגיעות רב מערכתיות”, סיפר איש מד”א שהגיע למקום. “התחלנו לבצע החייאה, אך לא הצלחנו בשל הפגיעות הקשות – ונאלצנו לקבוע את מותו”.

 

בראשית השבוע נפצע קשה ילד בן תשע מקריית ארבע, לאחר שנפל מגובה של כמה מטרים באצטדיון בעיר. הוא עודו מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. שני ילדים נוספים נפצעו באורח דומה בחודש האחרון: ילד בן חמש נפל מחלון ביתו ברעננה ונפצע באורח בינוני, וילד בן ארבע נפל אף הוא מחלון ביתו שבקומה הרביעית בבני ברק, ונפל למרבה המזל על רכבו של ראש העיר יעקב אשר, שביקר בסמוך באותו הזמן. חייו של הילד ניצלו הודות לנפילה.