רשלנות רפואית שיקום- רשלנות של מומחה לשיקום /בשיקום

תוכן עניינים

שיקום הוא אחד מתחומי ההתמחות הרפואית הפורמליים. מוקד העיסוק ברפואה שיקומית הנו הטיפול בתוצאות השליליות מבחינה תפקודית של מצבי מחלה ופציעה. המטרה ברפואה שיקומית הנה להקטין מוגבלות ונכות שיוצרות מחלות כמו אירוע מוחי, פגיעה בחוט השדרה, שברים מורכבים וקטיעות גפיים ועוד.

הטיפול השיקומי נעשה ע"י צוות רב-מקצועי הפועל באופן משולב לקידום המטופל. המקצועות השונים המעורבים במערך השיקום הינם רפואה שיקומית, סיעוד, פיזיותרפיה ועוד.

הגשת תביעת רשלנות רפואית בתחום השיקום / הטיפול השיקומי:

בישראל ובעולם מוגשות תביעות רפואית רבות בגין רשלנות בתחום רפואת השיקום. לשם הגשת התביעה יש להצטייד בחוות דעת רפואית של רופא שיקומי מומחה אשר יפרט בהרחבה מה הייתה הרשלנות ואילו נזקים נגרמו כתוצאה מכך.

הפיצוי תלוי בגודל הנזק שנגרם ויכול להגיע לסדרי גודל של מאות אלפי ש"ח ולעיתים אף מיליונים אם מדובר בנזק שיקומי בלתי הפיך.

עורכי דין העוסקים בתחום רשלנות רפואית יטפלו בתיקים אלו באחוזים מהפיצוי המושג ללקוח בסיום התביעה ורק במקרה של הצלחה. ההוצאות היחידות שיש ללקוח לשם הגשת תביעה שכזו הן בגין איסוף וצילום מסמכים רפואיים, התייעצות עם רופא מומחה, חוות דעת של המומחה לבית משפט, אגרת בי"מ, נסיעות ושליחוית במידה ונדרשות. במידה וזוכים בתביעה, יש החזר כספי של ההוצאות הנ"ל, אשר בכל מקרה הן נמוכות וסמליות לעומת הפיצוי שאמור להתקבל אם אכן ארעה רשלנות רפואית.

להערכת סיכויי תביעתך, ניתן לפנות לעו"ד ענת מולסון, המייצגת מאות נפגעי רשלנות רפואית, שפרטיה מצד שמאל למעלה

Schools are so caught up in teaching fundamentals like justdomyhomework.com reading, writing, and good old rithmatic , as and knowledge required to pass standardized tests, but how often are they actually teaching students how to learn

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות יש למלא את הפרטים הבאים או לחייג 8517*

שיתוף

עו״ד ענת מולסון

בעלת תואר ראשון במשפטים. עוסקת בתחום רשלנות רפואית מעל 25 שנים. מרצה בכנסים בתחום הרשלנות הרפואית. בוגרת השתלמות ברפואה למשפטנים באונ' ת"א. חברת האגודה לזכויות החולה. שותפה במשרד נבו מולסון העוסק בתחום הרשלנות הרפואית בלבד. רוב המקרים בהם מטפלת הם רשלנות בזמן הריון, לידה, ניתוחים ואבחון מחלות. לא גובה שכר טרחה מראש, אלא רק בסוף התביעה ורק אם זוכה. השיגה פיצויים של מאות מיליוני שקלים ללקוחותיה.

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות ע"י עו"ד ענת מולסון, יש למלא את הפרטים הבאים או להשאיר לה הודעה בטלפון 8517*

עשוי לעניין אתכם