טיפול נמרץ- רשלנות רפואית בטיפול נמרץ

טיפול נמרץ- רשלנות רפואית בטיפול נמרץ

יחידה לטיפול נמרץ (באנגלית: ICU- Intensive Care Unit או CCU- Critical Care Unit) היא יחידה מיוחדת בבית חולים המספקת טיפול לחולים במצב קשה הנזקקים לטיפול נמרץ.

ברוב בתי החולים בישראל קיימת יחידה אחת, או יותר, לטיפול נמרץ בתחומים מסוימים של הרפואה. קיומן של היחידות נקבע על פי אופיו של בית החולים והמשאבים המצויים בו. ליחידות לטיפול נמרץ אין שמות אחידים. בין סוגי היחידות לטיפול נמרץ ניתן למצוא:

טיפול נמרץ פגים
טיפול נמרץ ילדים
טיפול נמרץ קרדיולוגי
טיפול נמרץ נוירוכירורגי
טיפול נמרץ כללי או נשימתי

בישראל ובעולם מוגשות תביעות רשלנות רפואית רבות בגין רשלנות בטיפול נמרץ. על מנת להגיש תביעת רשלנות רפואית כזאת יש לצרף לכתב התביעה של רופא מומחה בנושא טיפול נמרץ אשר יפרט בהרחבה מה הייתה הרשלנות הרפואית ואילו נזקים נגרמו ממנה.

משך התביעה הינו בד"כ בין שנתיים לארבע שנים והפיצוי אשר יתקבל תלוי כמובן בחומרת הנזק אשר נגרם מאותה רשלנות, בד""כ הפיצויים נעים בין מאות אלפי שקלים למספר מיליונים.

לשאלות בנושא ניתן ליצור קשר עם עו"ד ענת מולסון המייצגת מאות נפגעי רשלנות רפואית, שפרטיה בצד שמאל למעלה.

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות יש למלא את הפרטים הבאים או לחייג 8517*

תוכן עניינים
שיתוף

עו״ד ענת מולסון

בעלת תואר ראשון במשפטים. עוסקת בתחום רשלנות רפואית מעל 25 שנים. מרצה בכנסים בתחום הרשלנות הרפואית. בוגרת השתלמות ברפואה למשפטנים באונ' ת"א. חברת האגודה לזכויות החולה. שותפה במשרד נבו מולסון העוסק בתחום הרשלנות הרפואית בלבד. רוב המקרים בהם מטפלת הם רשלנות בזמן הריון, לידה, ניתוחים ואבחון מחלות. לא גובה שכר טרחה מראש, אלא רק בסוף התביעה ורק אם זוכה. השיגה פיצויים של מאות מיליוני שקלים ללקוחותיה.

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות ע"י עו"ד ענת מולסון, יש למלא את הפרטים הבאים או להשאיר לה הודעה בטלפון 8517*

עשוי לעניין אתכם