רשלנות של אורטופד באבחון שבר בברך

תוכן עניינים

בוקר טוב.

אספר בקצרה כמה שאפשר.

בשנת 2021 בתי שהייתה אז בת 11 פרקה את הפיקה של ברך שמאל תוך כדי משחק ספורט דבר שהיה בשגרה.זה היה אהבת חייה.

פונתה לבית חולים בדרום ע"י אמבולנס.במיון החזירו את הפיקה למקום ולאחריו צילום רנטגן של הברך במנח אחד.שוחררה הביתה עם תחבושת אלסטית והמלצה להסירה לאחר 4 ימים ודריכה רגילה על הרגל.לצערי הילדה לא יכלה ללכת בצורה רגילה..צלעה והברך היתה "מתקפלת"בפתאומיות עד כדי מעידות.לאורך כל הזמן ביקשתי שישלחו אותה ל- c.t או mri והם שללו זאת בטענה שזו פריקה ראשונה ועם פיזיותרפיה הברך תחזור לעצמה.עשינו פיזיותרפיה 3 -4 פעמים בשבוע ללא שינוי.כשהמשיכו לשלול c.t או mri

לקחתי את הילדה לבדיקת אולטרסאונד שהראה כי הרצועה שאחראית על ייצוב הברך קרועה באופן מלא מה שהוכיח שהיא בעצם סובלת מאי יציבות הברך.למרות זאת הם עדיין טענו שהכל בסדר.לאחר כ-חצי שנה ,שבעה חודשים החלטתי שאני חייבת לקחת אותה לבית חולים אחר.הגענו אליו והרופאה שמומחית לפגיעות ספורט הבהירה שיהיה נזק בילתי הפיך.

היום בתי בקרוב בת 13 עם כאבים תמידיים, קושי בהליכה (נעזרת בקביים) קושי מלשבת יותר מ 10 דקות.יושבת עם כסא נוסף שעליו מונחת הרגל קושי בעלייה במדרגות.בצילום רנטגן של הברך במספר מנחים של הברך נמצא שהיה חלק קטן של שבר..

היום בתי לאחר 5 ניתוחים האחרון בינואר ונזק משמעותי ביותר לסחוס. כמעט ואין סחוס בברך מה שגורם לחיכוך כואב כל הזמן והרי בגילה אין טיפול לסחוס בכדי לפתור את הבעיה/

א.היו צריכים להפנות אותנו ולדאוג שהילדה תהיה במעקב של אורתופד לפגיעות ספורט.

ב.נכון שבעבר הטיפול בפריקת פיקה ראשונה היא פיזיותרפיה.מתי צריך התערבות כירוגית – כשיש אי יציבות בברך ואם נמצא חלק של שבר קטן ואז מומלץ התערבות כירוגית הכי קרוב לאירוע.וזה לא קרה.

האפ יש כאן לדעתך רשלנות רפואית ומשרד עורכי דין כמו שלכם מטפל במקרים כאלו?

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות יש למלא את הפרטים הבאים או לחייג 8517*

שיתוף

עו״ד ענת מולסון

בעלת תואר ראשון במשפטים. עוסקת בתחום רשלנות רפואית מעל 25 שנים. מרצה בכנסים בתחום הרשלנות הרפואית. בוגרת השתלמות ברפואה למשפטנים באונ' ת"א. חברת האגודה לזכויות החולה. שותפה במשרד נבו מולסון העוסק בתחום הרשלנות הרפואית בלבד. רוב המקרים בהם מטפלת הם רשלנות בזמן הריון, לידה, ניתוחים ואבחון מחלות. לא גובה שכר טרחה מראש, אלא רק בסוף התביעה ורק אם זוכה. השיגה פיצויים של מאות מיליוני שקלים ללקוחותיה.

להערכת סיכויי ושווי תביעתך ללא התחייבות ע"י עו"ד ענת מולסון, יש למלא את הפרטים הבאים או להשאיר לה הודעה בטלפון 8517*

עשוי לעניין אתכם