מסמר בירך בשביל לחבר עצמות

שלום ענת
אני ירון, בן 24, גר במודיעין…בתאריך אוגוסט השנה בשעה 11 בבוקר חיכיתי לאוטובוס מול בניין עזריאלי, כאשר ראיתי אוטובוס מגיע אני התחלתי ללכת לכיוון הכביש איפה שהוא אמור לעצור, ושם נתקלתי באבן לידי ונפלתי ושברתי ירך…היו שם עובדים הודים שהזמינו לי אמבולנס (לצערי לא לקחתי פרטים שלהם), שלקח אותי לבית החולים.

באותו ערב עשו לי ניתוח והכניסו לי מסמר בירך בשביל לחבר עצמות. רגע אני נמצא בשיקום “רעות” בתל אביב …אני לומד משחק בניסן נתיב,התחלתי לימודים ביולי 2012, באותו בוקר רציתי לנסוע עם האוטובוס הזה ללימודים… הקורס משחק סוג הלך כמובן ואני מקבל הבטחת הכנסה כל חודש ולא עובד מחודש אפריל, אז עכשיו כמובן אני לא יכול להמשיך ללמוד שם…אני רוצה לציין עוד שמלידה יש לי מחלה שקשורה לצפיפות עצם נמוכה וכבר היו לי שברים רבים בעבר אבל לא קיבלתי בביטוח לאומי אחוז של הנכות גבוהה ולכן אני כל החיים עובד בעבודה רגילה ועושה כל הפעילות כמו בן אדם רגיל בלי הגבלה…אני רוצה להתייעץ איתך אם אפשר לתבוע עירייה על זה ולאיזה סכום של הפיצוי אפשר להגיע בסיפור.

תודה ירון

 

פגעו בעצב בשוק בניתוח והיום אני נכה

שאלתי בקשר לרשלנות רפואית. עברתי שלושה ניתוחים. בשישה חודשים ובניתוח השלישי פגעו בעצב בשוק והיום אני נכה למעלה כתבתי את הבעיה בהרחבה ואני מבקש לדעת אם יש לי עילה להגשת תביעה ואיזה פיצוי אפשר לקבל? תודה. מנש

פנתה בתלונות לרופא שלא גילה לימפומה

שלום לך

קרובה אלי לקתה בסרטן לימפומה.

מאחר והיא פנתה בתלונות כבר לפני חודשים לרופא, אודה לך באם תחזרי אלי לשיחה בענין רשלנות רפואית אפשרית.

אני חושב שאם היו מגלים את זה בזמן היא הייתה עכשיו במצב אחר לגמרי.

תודה. מוריס