לא ביצעו ניתוח קיסרי בזמן – רשלנות רפואית?

שמי ירון אני בן 16 נולדתי בבית חולים בדרום.
הבעיה היא כזאת ההורים שלי עלו לארץ שאמא שלי היתה בחודש ב4 להריון שלה נולדתי העניין הוא כזה שהיה לאמא שלי ירידת מים וצירים היא הגיע מיידית לבית חולים שהיה סמוך לבית שלנו.
בדקו אותה הרופאים שלחו אותה הביתה אמרו לה הכל בסדר את לא צריכה ללדת עכשיו מכיוון שזאת לא היתה הלידה הראשונה שלה היא ידעה שמשהו פה לא נכון ההורים שלי לא ידעו את השפה לא ידעו בתי חולים אחרים ולכן מה שנאמר להם זה מה שהם עשו במשך 3 ימים כל יום 4 פעמים ביום היא הגיע לבית חולים שלחו אותה הביתה אחרי מלחמה שלמה שהתנהלה שם החליטו לאשפז אותה ולחכות ללידה.
היא ביקשה שיעשו לה קיסרי הצוות הרפואי לא היה מוכן רצו רק לידה רגילה בסופו של דבר אחרי נזק שנגרם לאמי במהלך הלידה הוזרק לה אפידורל ללא הסכמתה וגרם לה נזק לעמוד השדרה אני נולדתי עם רגליים הפוכות לגמרי מהסיבה שהלידה לא היתה תקינה והיו חייבים לנתח אותה קיסרי והם סירב.
בגיל 6 חודשים עברתי ניתוח ברגליים בבית חולים.
מצבי היה סביר עד שבגיל 15 קיבלתי חוות דעת מרופא ממוחה שאני חייב ניתוח שוב בשל החמרה רבה הבמצבי הרפואי עם שיקום של לפחות שנה וחצי כל רגל בגיל 16 הגשתי תביעת נכות לביטוח לאומי קיבלתי 69% בועדה הראשונה אחרי שערערתי קיבלתי 73 ו50% במשרד הביאות תבעתי ניידות.

היום הייתי רוצה לתבוע את בית חולים על רשלנות רפואית בלידה לכן רציתי יעוץ מקצועי בנושא. אשמח לקבל תשובה ובמידה וזה יהיה רלוונטי להגיע אלייך לפגישה

אי מניעת אירוע מוחי – רשלנות רפואית?

ענת שלום, שמי אליהו ולפני שנתיים וחצי עברתי אירוע מוחי. נשארתי נכה 85%.
לדעתי כתוצאה מכך שלא קבלתי את הטפול המתאים. היה צריך לדעתי לתת לי זריקה שאם נותנים אותה תוך שלוש שעות ואז לא הייתי מגיע לזה כי היא ממיס קרישי דם.
אני רוצה לתבוע על רשלנות רפואית.

השתלת קוצב לב – רשלנות רפואית?

עו”ד ענת מולסון שלום, בחודש ינואר עברתי השתלת קוצב שכבתי חודש וחצי בבית חולים עם חום וכל הזמן חשבו שזה דלקת ריאות עד שפעם האחרונה יומיים לאחר שחרורי העליתי חום ופניתי לבית חולים ששם גילו שהאלקטרודה חדרה לקרום הלב.
לאחר טיפול המצב נרגע אך מדי פעם אני מרגיש תחושות וכאבים וקושי בנשימה
האם יש מקום לתבוע על רשלנות רפואית ומה הסיכויים?
תודה. אייל

תביעה על אי החלטה נכונה של רופאים

התלוננו על צהבת לילד ולא עשו כלום. התחיל להכחיל ושלחנו אותנו לרופא מומחה והוא ישר שלח אותו לאשפוז ושם זונדה והפסיק לו את האוכל. בנוסף אחרי שעלו על הבעיה שהאוכל נכנס לריאות, הטיפול היה לא מיטבי והנזקים נשארו האם יש קייס לרשלנות רפואית ?

ניתוח גסטרוסטומי – רשלנות רפואית?

לילד בריאה השמאלית תמט ויראה ימנית לא במצב טוב. כשהיה בגיל חצי שנה התחיל להכחיל ולהשתעל. עם הטיפולים ואחרי ניתוח גסטרוסטומי המצב התחיל להתייצב. טענה שלי שלא עלו על הבעיה בזמן ואני רוצה להגיש דרכך תביעת רשלנות רפואית. אם היו עולים על הבעיה בזמן הוא לא היה מגיע למצב הזה

אבחון סרטן לבלב באיחור – רשלנות רפואית?

ענת שלום רב, ברצוני להתיעץ עימך.
אבי נפטר לפני כחמש שנים מסרטן באזור הלבל.
את הסרטן גילו ככמה ימים לפני מותו וזה גם מה שגרם למות.
כחודשיים לפני מותו ערך אבי בדיקות דם והרופא במרפאה אמר לו שהכול תקין ויש לו וירוס הוא קיבל איזה קל בטון מצבו הדרדר במהירות ולא הבנו מה יש לו.
פנינו איתו לבית החולים והרופא אמר שאם היה מגיע מוקדם יותר היו יכולים להציל אותו כאשר אימי היית בביקור אצל רופא המשפחה ושוחחה אימו על הנושא הוא אמר לה מה רצית שהגיד לו שהוא חולה שאלותי אלייך האם ניתן לבקש את בדיקות הדם ולבדוק האם הם מראות סימנים למחלה ,האם התקופה משפיעה המקרה קרה לפני חמש שנים, האם אפשר לתבוע על רשלנות רפואית? האם יש סיכון לתביעה ,מבקש ממך תשובה בהקדם בבקשה תוכלי לעזור לי תודה משה

ילד נחנק- זונדה – רשלנות רפואית ?

הלכנו לבית חולים לבדוק למה אחי שלי לא מצליח לבלוע את האוכל ומקיא כל הזמן ומוציא את החלב מהאף אמרו לנו שזו סתם שפעת נתנו לנו לסמוך על זה אחרי כחודשים העניין הולך ומחמיר ושום דבר לא משתפר הלכנו לבית חולים ואשפזו אותו אומנם לא מצאו בדיוק מה הבעיה אבל ראו שהוא בולע דרך הריאות וזה מאוד מסוכן שמו לא זונדה אחרי אשפזו אותו חודשיים וחצי בבית חולים ושחררו אותנו על הזונדה לבית על מנת שכל פעם צריך להחליף את הזזונדה צריך ללכת לקופת חולים ככללית, בקשנו רופא ילדים ממוחה. הוא עשה כמה נסיונות ולא הצליח ובסוף שם לו את הזונדה שהתעקמה לו בפנים והילד פשוט נחנק מקווה שתצרי איתי קשר כי אני רוצה להגיש תביעת רשלנות רפואית.

דלקות ופגיעה בשמיעה באזניים- רשלנות רפואית?

לפני כשלוש וחצי התעוררתי בוקר אחד ולא שמעתי באוזניים. הרופאה הראשונה אמרה שהיא אינה רואה כלום ושלחה אותי לרופא א.א.ג. הרופאה שלחה אותי לבדיקת שמיעה ואכן היתה ירידה משמעותי בשמיעה. הרופאה אמרה שהיא נתקלה במקרים כאלו ושאחזור בעוד כ-6 שבועות לבדיקת שמיעה חוזרת. הבדיקה הראתה שהמצב לא השתנה ואין מה לעשות. הלכתי לרופא אחר שאמר לי שאיחרתי את המועד כי במקרים כאלו הרופאה היתה צריכה לשלוח אותי מיידית לבית חולים לקבלת סטרואידים. הטיפול הזה היה צריך להיות בטווח של עד 8 ימים. מאז אינני שומעת טוב באוזניים, שומעת עמום. מאד מפריע לי גם לדבר בטלפון. ברצוני לציין שאף פעם לא סבלתי מכאבי אוזניים דלקות אוזניים וכו’. גם כשהגעתי לרופאה לא סבלתי משום דלקת. האם בכלל יש טעם לפנות לתביעה על רשלנות רפואית ואיזה פיצויים ניתן להשיג? תודה. מיכל